Działki budowlane w Brzózkach – zainwestuj w marzenia

Najlepsze działki w najlepszej cenie!

Proponowane działki to przestrzeń Twoich marzeń wyrażonych w m2. Znajomość rynku oraz systematyczne monitorowanie potrzeb inwestorów pozwoliła nam stworzyć prawdziwą ofertę marzeń. Przyjrzyj się bliżej szczegółom.

Lokalizacja

W sprzedaży znajdują się 24 bardzo atrakcyjne działki położone w miejscowości Brzózki w gminie Nowe Warpno w zachodniej części Województwa Zachodniopomorskiego nad Zalewem Szczecińskim.

Wszystkie działki zlokalizowane są w przytulnej otulinie lasu sosnowego (Puszcza Wkrzańska), ok. 200 metrów (!) od linii brzegowej Zalewu.

Powierzchnia

Oferujemy działki o rozmiarach dopasowanych do konkretnych preferencji. W sprzedaży znajdują się parcele o powierzchni 3000 – 3400 m2 każda. Nie mniej jednak, mając na uwadze różne warianty inwestycyjne istnieje również możliwość kupna mniejszej działki o powierzchni od 1000 do 2000 m2.

Dzięki elastycznej formie sprzedaży wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób szukających atrakcyjnych działek pod budowę domu jednorodzinnego z ogrodem inwestorów oraz inwestorów, którzy chcieliby w przyszłości wybudować ośrodek wypoczynkowy z infrastrukturą turystyczną, Hotel lub otworzyć gospodarstwo agroturystyczne.

Status

Wszystkie 24 proponowane działki zlokalizowane są na terenie objętym studium uwarunkowań i kierunków rozwoju dla gminy Nowe Warpno*, która umożliwia realizację projektów budownictwa rodzinnego, zabudowy mieszkaniowej z usługami, budownictwa rekreacyjnego, turystycznego, oraz budowę obiektów przeznaczenia publicznego. Status działek nie ogranicza ich przeznaczenia. Przeciwnie, umożliwia zaadoptowanie działki pod konkretne potrzeby inwestycyjne.

Wszystkie 24 działki posiadają Księgę Wieczystą (nr: SZ2S/00006975/6), której status można sprawdzić w ewidencji na dedykowanej oficjalnej stronie Ministerstwa Sprawiedliwości: ekw.ms.gov.pl.

Działki rodzinne

Jeśli szukasz atrakcyjnej działki, na której powstanie Twój rodzinny dom, to trafiłeś/aś w dziesiątkę. Wokół Twojego domu będzie roztaczał się pachnący żywicą las, a króciutki spacer pozwoli Ci się wykąpać w czystej wodzie Zalewu Szczecińskiego. Tutaj odpoczniesz po ciężkim dniu pracy lub spędzisz cudowne wakacje. Cicha, spokojna okolica będzie prawdziwym azylem, w którym schronisz się przed wielkomiejskim zgiełkiem.

Działki inwestycyjne

Jeśli myślisz o przyszłościowej i bardzo korzystnej lokacie kapitału, która w perspektywie czasu gwarantuje poważne zyski, szukasz odpowiedniej lokalizacji dla ośrodka wypoczynkowego, hotelu, gospodarstwa agroturystycznego lub innego projektu biznesowego, to nie możesz wybrać lepiej.

Działki w Brzózkach zlokalizowane są w bardzo atrakcyjnej okolicy. Zalew Szczeciński to od lat ważny punkt na turystycznej mapie Polski. W najbliższym czasie w miejscowości oddalonej ok. 10 km od kompleksu proponowanych działek zostanie oddanych do użytku zjawiskowy port jachtowy na 100 żaglówek oraz bardzo nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjny. Ta inwestycja będzie pracowała także na Twoją korzyść.  

 * (jako strefa 5_UT/US.3 – Brzózki / Popielewo – strefa dominującej zabudowy usług turystycznych, rekreacji i sportu z infrastrukturą komunikacyjną i techniczną, zabudowy mieszkaniowej z usługami, oraz obiektów celu publicznego)