Zlokalizowaliśmy Twoje marzenia

Działki budowlane z nowoczesnym kompleksem rekreacyjnym i portem jachtowym w tle

Jeśli szukasz działki zlokalizowanej w okolicy pięknej jak obrazek na pocztówce z pozdrowieniami znad Zalewu Szczecińskiego, to na pewno zainteresuje Cię nasza oferta. Proponujemy 24 działki budowlane położone w uroczej miejscowości Brzózki, w gminie Nowe Warpno nad Zalewem Szczecińskim.

Działki budowlane z niespodzianką!

Oferowane działki budowlane zdecydowanie wyróżniają się na mapie najatrakcyjniejszych lokalizacji w całej Polsce. Wybierając nasze działki budowlane nad Zalewem Szczecińskim będziesz na co dzień kontemplować uroki natury, ale również korzystać z najnowocześniejszego kompleksu rekreacyjnego w regionie!

Zaledwie o kilka kilometrów od Twojej działki już w najbliższej przyszłości zostanie otwarty jeden z najnowocześniejszych w Polsce kompleksów rekreacyjnych. Ta wielka inwestycja warta ponad 30 milionów złotych zapewni Ci relaks i wypoczynek na najwyższym poziomie. Zadbasz o swoją kondycję na boisku do tenisa, na krytym basenie albo w siłowni. Skorzystasz z komfortowego SPA z bogatą ofertą rytuałów pielęgnacyjnych, zjesz obiad w nastrojowej restauracji i odpoczniesz w kawiarni. To jednak nie wszystko! W związku z tym, że kompleks jest zlokalizowany w samym porcie – powstanie tu port jachtowy z nowoczesną infrastrukturą, w którym będzie mogło cumować aż 100 żaglówek. A wszystko to dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Działki nad Zalewem Szczecińskim z dedykacją

Naszą działki budowlane oraz działki rekreacyjne dedykujemy inwestorom, którzy trzymają rękę na pulsie rynku nieruchomości i potrafią dostrzec duży potencjał naszej oferty. Proponowane działki budowlane można traktować jako doskonałą lokatę kapitału, która szybko zacznie procentować. Możliwości inwestycyjne nie ograniczają się do samego kupna ziemi. Nasze działki można przeznaczyć pod budowę pensjonatów, hoteli lub innych obiektów infrastruktury turystycznej.

Działki w Gminie Nowe Warpno są idealne zarówno dla młodych rodziców z dziećmi, którzy szukają oazy spokoju, aby ukryć się przed wielkomiejskim zgiełkiem i aktywnie wypoczywać, jak i dla seniorów marzących o domu w cudownej, pełnej poezji, malowniczej okolicy.

Inwestycja w pełni kontrolowana

Decydując się na działkę masz absolutną pewność, że nasza oferta jest rzetelna, a inwestycja w pełni bezpieczna.