Działki nad Zalewem Szczecińskim

Atrakcyjne działki budowlane w Brzózkach, gmina Nowe Warpno

Proponujemy Ci najlepsze działki budowlane pod słońcem, którego promienie mienią się łagodnym blaskiem w czystej wodzie Zalewu Szczecińskiego. Nasze działki otacza piękny sosnowy las kuszący zmysły zapachem świeżej żywicy, relaksującym szumem wiatru i głęboką, intensywną zielenią. Inwestując w oferowane działki budowlane nie kupujesz jedynie ziemi. „Pakiet inwestycyjny” zawiera znacznie więcej: krystaliczni czyste powietrze, bogatą historię regionu, fascynującą przyrodę, malownicze krajobrazy i cudowną atmosferę aktywnego wypoczynku. To jednak nie wszystko. W najbliższym czasie w Nowym Warpnie do użytku zostanie oddany port jachtowy i najnowocześniejszy kompleks rekreacyjny w regionie. Ale po kolei…

Gmina Nowe Warpno, czyli 197 km2 natury w czystej postaci

Gmina Nowe Warpno zlokalizowana jest w zachodniej części Województwa Zachodniopomorskiego. Tutaj przyroda sama wyznaczyła idealne proporcje: 51,1 % powierzchni gminy stanowią czyste wody Zalewu Szczecińskiego, a 29,7% - piękne lasy Puszczy Wkrzańskiej.

Zalew Szczeciński i sporty wodne

W gminie Nowe Warpno można kąpać się ni tylko w wodach Zalewu Szczecińskiego, ale również w czterech innych malowniczych jeziorach: Nowowarpieńskim – połączonym z Zalewem przez dwie cieśniny przy Ptasiej Wyspie oraz trzech jeziorach śródleśnych: Jeziorze Małomyśliborskim, Myśliborskim Wielkim oraz Jeziorze Piaski. Region to prawdziwy raj dla wędkarzy oraz dla miłośników sportów wodnych: jachtingu, kitesurfingu, windsurfingu i oczywiście kajakarstwa.

Puszcza Wkrzańska – zielone królestwo natury

Inwestując w nasze działki budowlane będziesz budzić się w pięknej, zielonej okolicy. Region porastają stare lasy mieszane i gęste bory sosnowe. Znakomicie utrzymana „infrastruktura” leśna: ścieżki i trasy spacerowe zachęca do pieszych wędrówek, wycieczek konnych i rowerowych. Puszcza Wkrzańska zaprasza również na grzyby i jagody. Można spotkać tu kicające zabawy, przebiegające w popłochu sarny i posłuchać śpiewu ptaków. Żaden przemysł nie zanieczyszcza powietrza, które jest nieskazitelnie czyste i naprawdę pozwala odetchnąć pełną piersią.

Brzózki? NATURAlnie! Miejscowość z zieloną atmosferą

Właśnie tutaj znajduje się nasz kompleks 24 działek budowlanych. Malownicza okolica, budynki o historii sięgającej XVIII stulecia, rozbudowane trasy rowerowe i przede wszystkim szeroka plaża oraz wody Zalewu Szczecińskiego na wyciągniecie ręki. To tylko kilka atutów na długiej liście zalet tej uroczej miejscowości, o której pierwsze wzmianki pojawiły się w 1777 roku.

Brzózki to mała miejscowość o romantycznej duszy. Rytm życia wyznacza tu szum wody i wiatru. Okolicę porastają pomniki przyrody przyglądające się okolicy od setek lat, rozgościły się tu, m.in.: piękne dęby kaukaskie i zjawiskowe świerki sitkajskie.

W Brzózkach znajduje się kilka pięknych gospodarstw agroturystycznych, centrum rehabilitacji z ośrodkiem hippiki, sklep oraz wędzarnia ryb, która jest prawdziwym magnesem dla turystów i miejscowych miłośników wyszukanego smaku wędzonego węgorza.

Brzózki położone są wzdłuż drogi 114 biegnącej od Tanowa aż do Nowego Warpna. Miejscowość przecina brukowana droga, która mogłaby zagrać epizod w nastrojowym filmie.

Jeśli szukasz swojego małego miejsca na świecie, to koniecznie zamieszkaj w Brzózkach w gminie Nowe Warpno.

Region pełen korzyści

Działki budowlane w Brzózkach w gminie Nowe Warpno to prawdziwa gratka zarówno dla inwestorów, jak i osób, które chciałaby tu osiedlić się na stałe lub zbudować domek letniskowy. Działki zlokalizowane są w pięknej okolicy o wielkich walorach turystycznych. Władze lokalne dbają o promocję regionu, a otwarcie w niedalekiej przyszłości nowoczesnego kompleksu sportowo-rekreacyjnego oraz portu jachtowego w Nowym Warpnie sprawi, że o gminie zrobi się głośno w całej Polsce!